O nas

Triptime.pl to społecznościowy portal turystyczny. Nie jesteśmy jednak drugim Facebookiem. Mamy za ambicje stać się miejscem wymiany poglądów i informacji wśród ludzi którym bliskie jest podróżowanie. 

Co istotne, jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy rozbudowany system planowania podróży. Dzięki niemy nasi użytkownicy sa w stanie lepiej przygotować się na podóż. System ten pozwala nie tylko paroma kliknięciami wygenerować kompletny plan  podróży, ale również go w pełni modyfikować. Przy generowaniu podróży tworzy się mapa i wyznaczają się kolejne punkty podróży. Jako osoby które plan podróży utworzyły, mamy możliwośc zmieniać kolejność atracji, dodawać kowe, dopisywać do nich komenatarze. Niezmiernie istotne jest również to, iż możemy zapraszać inne osoby z naszego otoczenia którym nadamy "prawa administracyjne" i współnie z innymi odobami możemy edytować szczegóły podróży. Takiego produktu na polskim rynku jeszcze nie było!

Zapraszamy do współpracy!


Akceptuje politykę prywatności i ciasteczka na stronie które zostały opisane w pod adresem https://triptime.pl/polityka-prywatnosci